Kontakta oss

Vill du veta mer om hur vi kan hjälpa just ditt företag? Hör gärna av dig till någon av våra kontorsansvariga eller mejla oss på info@ucsone.se

Våra kontor finns i Linköping, Norrköping, Söderköping och Västerås men vi tar oss även an uppdrag utanför Östergötland och Västmanland. Vi kan jobba på distans, eller ute hos dig på företaget. Du bestämmer.

Skicka gärna en offertförfrågan så hör vi av oss till dig.

Offertförfrågan
kontakta oss på UCS One Economy

One Economy AB

Maria Hedvall
VD

Telefon:  070-400 54 53

E-post:  maria.hedvall@ucsone.se

Christian Rydkvist
Vice VD

Telefon:  070-739 65 94

E-post:  christian.rydkvist@ucsone.se

Marika Hanqvist
Marknadsansvarig

Telefon:  073-52 56 047

E-post:  marika.hanqvist@ucsone.se

Linköping city

Snickaregatan 22
582 26 Linköping
013-36 92 00
info@ucsone.se

Kontorsansvarig och affärsutvecklare

Axel Konradsson
Kontorsansvarig Linköping city

Telefon:  073-942 48 43
E-post:  axel.konradsson@ucsone.se

Rickard Björnlund
Affärsutvecklare Linköping

Telefon:  073-440 57 50
E-post:  rickard.bjornlund@ucsone.se

Ekonomi

Alec Axelblom
Ekonomiassistent

Telefon:  -

E-post:  alec.axelblom@ucsone.se

Eric Esbjörnsson
Ekonomikonsult

Telefon:  070-283 29 10

E-post:  eric.esbjornsson@ucsone.se

Erica Germundsson
Ekonomikonsult

Telefon:  070-965 31 34

E-post:  erica.germundsson@ucsone.se

Fredrik Jonasson
Ekonomikonsult

Telefon:  070-344 66 30

E-post:  fredrik.jonasson@ucsone.se

Henrik Österman
Ekonomikonsult

Telefon:  070-852 52 51

E-post:  henrik.osterman@ucsone.se

Magnus Lindell
Ekonomikonsult

Telefon:  070-930 10 79

E-post:  magnus.lindell@ucsone.se

Marie Edvinzon
Ekonomikonsult

Telefon:  070-926 52 06

E-post:   marie.edvinzon@ucsone.se

Petra Larsson
Ekonomikonsult

Telefon:  076-852 91 03

E-post:  petra.larsson@ucsone.se

Sabina Berger
Ekonomikonsult

Telefon:  070-147 18 91

E-post:  sabina.berger@ucsone.se

Sandra Mattson
Ekonomikonsult

Telefon:  070-930 10 82

E-post:  sandra.mattsson@ucsone.se

Tove Eriksson
Lönekonsult

Telefon:  070-913 63 16

E-post:  tove.eriksson@ucsone.se

Linköping Mjärdevi

Teknikringen 4 A
583 30 Linköping
013-36 92 00
info@ucsone.se

Kontorsansvarig, koordinator och affärsutvecklare

Christian Vegfors
Kontorsansvarig Mjärdevi

Telefon:  070-812 32 92
E-post:  christian.vegfors@ucsone.se

Karolina Karlsson
Koordinator

Telefon:  070-812 30 93
E-post:  karolina.karlsson@ucsone.se

Rickard Björnlund
Affärsutvecklare Linköping

Telefon:  073-440 57 50
E-post:  rickard.bjornlund@ucsone.se

Ekonomi

Anna Zeilon
Affärsområdesansvarig Visma / Ekonomikonsult

Telefon:  073-387 32 67

E-post:  anna.zeilon@ucsone.se

Annie Ulvbane
Ekonomikonsult

Telefon:  070-292 05 12

E-post:  annie.ulvbane@ucsone.se

Beatrice Adolfsson
Affärsområdesansvarig Redovisning / Ekonomikonsult

Telefon:  070-812 37 63

E-post:  beatrice.adolfsson@ucsone.se

Emily Backström
Ekonomikonsult

Telefon:  073-543 44 03
E-post:  emily.backstrom@ucsone.se

Erik Lagerblad
Ekonomiassistent

Telefon:  -
E-post:  erik.lagerblad@ucsone.se

Eva Björk
Ekonomikonsult

Telefon:  076-854 72 49
E-post:  eva.bjork@ucsone.se

Lina Thuresson
Ekonomikonsult

Telefon:  073-525 73 97
E-post:  lina.thuresson@ucsone.se

Malin Zetterberg
Ekonomikonsult

Telefon:  073-502 05 22
E-post:  malin.zetterberg@ucsone.se

Maria Haddad
Ekonomikonsult

Telefon:  073-501 97 72
E-post:  maria.haddad@ucsone.se

Rickard Nibell
Affärsområdesansvarig Fortnox / Ekonomikonsult

Telefon:  073-312 35 58

E-post:  rickard.nibell@ucsone.se

Lön

Lina Hoff
Affärsområdesansvarig lön / Lönekonsult

Telefon:  070-995 46 95
E-post:  lina.hoff@ucsone.se

Anna Wessman
Lönekonsult

Telefon:  073-388 09 76
E-post:  anna.wessman@ucsone.se

Ida Liljebladh
Lönekonsult

Telefon:  076-608 33 81
E-post:  ida.liljebladh@ucsone.se

Sofia Magnusson
Lönekonsult - Föräldraledig

Telefon:  076-854 72 47
E-post:  sofia.magnusson@ucsone.se

Norrköping

Södra Promenaden 115
602 34 Norrköping
011-21 14 30
info@ucsone.se

Kontorsansvarig och koordinator

Lena Lindqvist
Kontorsansvarig Norrköping

Telefon:  073-644 40 02
E-post:  lena.lindqvist@ucsone.se

Sabina De Mhérn
Koordinator

Telefon:  072-184 95 82
E-post:  sabina.de.mhern@ucsone.se

Ekonomi

Birgitta Johansson
Ekonomikonsult

Telefon:  073-818 83 63
E-post:  birgitta.johansson@ucsone.se

Caroline Borg
Ekonomikonsult

Telefon:  072-225 47 04
E-post:  caroline.borg@ucsone.se

Eva Westergren
Ekonomikonsult

Telefon:  070-427 91 02
E-post:  eva.westergren@ucsone.se

Frida Bjersander
Ekonomikonsult

Telefon:  076-30 40 694
E-post:  frida.bjersander@ucsone.se

Jenny Lindegren
Affärsområdesansvarig One Academy / Ekonomikonsult

Telefon:  076-608 33 78
E-post:  jenny.lindegren@ucsone.se

Josefine Strömgren
Affärsområdesansvarig Oxceed / Ekonomikonsult

Telefon:  070-920 48 08
E-post:  josefine.stromgren@ucsone.se

Lena Öberg
Ekonomikonsult

Telefon: 076-607 81 55
E-post: lena.oberg@ucsone.se

Marianne Lagerbäck
Ekonomikonsult

Telefon: -
E-post:  marianne.lagerback@ucsone.se

Monica Sandberg
Ekonomikonsult
Rose-Marie Bidenäs
Affärsområdesansvarig Rådgivning / Ekonomikonsult

Telefon:  070-960 07 26
E-post:  rose-marie.bidenas@ucsone.se

Sami Homsi
Ekonomikonsult

Telefon:  070-910 14 29
E-post:  sami.homsi@ucsone.se

Sara Knutsson
Ekonomikonsult

Telefon: 072-184 94 78
E-post:  sara.knutsson@ucsone.se

Ulrika Stendahl
Ekonomikonsult

Telefon:  073-310 73 85
E-post:  ulrika.stendahl@ucsone.se

Alexandra Olsson
Lönekonsult

Telefon: 070-698 66 20
E-post:  alexandra.olsson@ucsone.se

Åsa Schulin
Ekonomi-/Lönekonsult

Telefon:  070-774 67 91
E-post:  asa.schulin@ucsone.se

Söderköping

Hagatorget 1
614 30 Söderköping
0709-20 48 50
info@ucsone.se

Karin Nordén Reinvart
Ekonomikonsult

Telefon:  070-920 48 50

E-post:  karin.norden-reinvart@ucsone.se