Kontakta oss

Vill du veta mer om hur vi kan hjälpa just ditt företag? Hör gärna av dig till någon av våra kontorsansvariga eller mejla oss på info@ucsone.se

Våra kontor finns i Linköping, Norrköping och Söderköping men vi tar oss även an uppdrag utanför Östergötland. Vi kan jobba på distans, eller ute hos dig på företaget. Du bestämmer.

Skicka gärna en offertförfrågan så hör vi av oss till dig.

Offertförfrågan
kontakta oss på UCS One Economy

One Economy AB

Maria Hedvall
VD

Telefon:  070-400 54 53

E-post:  maria.hedvall@ucsone.se

Christian Rydkvist
Vice VD

Telefon:  070-739 65 94

E-post:  christian.rydkvist@ucsone.se

Marika Hanqvist
Marknadsansvarig

Telefon:  073-52 56 047

E-post:  marika.hanqvist@ucsone.se

Johannes Ålander
Ansvarig One Cloud

Telefon: 073-539 08 56

E-post:  johannes.alander@ucsone.se

Linköping Mjärdevi

OBS! Fr o m tors 26/11 2020 slår vi samman våra Linköpingskontor. Du hittar oss på:

Teknikringen 4 A
583 30 Linköping
013-36 92 00
info@ucsone.se

Kontorsansvarig, koordinator och affärsutvecklare

Christian Vegfors
Kontorsansvarig Linköping

Telefon:  070-812 32 92
E-post:  christian.vegfors@ucsone.se

Axel Konradsson
Kontorsansvarig Linköping

Telefon:  073-942 48 43
E-post:  axel.konradsson@ucsone.se

Karolina Karlsson
Koordinator

Telefon:  070-812 30 93
E-post:  karolina.karlsson@ucsone.se

Rickard Björnlund
Affärsutvecklare Linköping

Telefon:  073-440 57 50
E-post:  rickard.bjornlund@ucsone.se

Ekonomi

Alec Axelblom
Affärsområdesansvarig Visma.net/ Ekonomikonsult

Telefon: 070-146 63 48

E-post:  alec.axelblom@ucsone.se

Anna Zeilon
Affärsområdesansvarig Visma SPCS/ Ekonomikonsult

Telefon:  073-387 32 67

E-post:  anna.zeilon@ucsone.se

Annie Ulvbane
Ekonomikonsult

Telefon:  070-292 05 12

E-post:  annie.ulvbane@ucsone.se

Beatrice Adolfsson
Affärsområdesansvarig Redovisning / Ekonomikonsult

Telefon:  070-812 37 63

E-post:  beatrice.adolfsson@ucsone.se

Eric Esbjörnsson
Ekonomikonsult

Telefon:  070-283 29 10

E-post:  eric.esbjornsson@ucsone.se

Erica Germundsson
Ekonomikonsult

Telefon:  070-965 31 34

E-post:  erica.germundsson@ucsone.se

Erik Lagerblad
Ekonomikonsult

Telefon: 076-891 37 05
E-post:  erik.lagerblad@ucsone.se

Eva Björk
Ekonomikonsult

Telefon:  076-854 72 49
E-post:  eva.bjork@ucsone.se

Fredrik Jonasson
Ekonomikonsult

Telefon:  070-344 66 30

E-post:  fredrik.jonasson@ucsone.se

Isabelle Staaf
Ekonomikonsult

Telefon:  073-543 44 03
E-post:  isabelle.staaf@ucsone.se

Lina Thuresson
Ekonomikonsult

Telefon:  073-525 73 97
E-post:  lina.thuresson@ucsone.se

Magnus Lindell
Ekonomikonsult (Föräldraledig)

Telefon:  070-930 10 79

E-post:  magnus.lindell@ucsone.se

Maria Haddad
Ekonomikonsult (Föräldraledig)
Marie "Mia" Jedberger
Ekonomikonsult

Telefon:  070-926 52 06

E-post:   marie.jedberger@ucsone.se

Markus Granström
Ekonomikonsult

Telefon:  076-31 11 319
E-post:  markus.granstrom@ucsone.se

Petra Larsson
Affärsområdesansvarig Fortnox / Ekonomikonsult

Telefon:  076-852 91 03

E-post:  petra.larsson@ucsone.se

Rickard Nibell
Affärsområdesansvarig Fortnox / Ekonomikonsult

Telefon:  073-312 35 58

E-post:  rickard.nibell@ucsone.se

Sabina Berger
Ekonomikonsult

Telefon:  070-147 18 91

E-post:  sabina.berger@ucsone.se

Sandra Khalaf
Ekonomikonsult

Telefon:  070-492 97 81

E-post:  sandra.khalaf@ucsone.se

Lön

Lina Hoff
Affärsområdesansvarig lön / Lönekonsult

Telefon:  070-995 46 95
E-post:  lina.hoff@ucsone.se

Jinya Gustafsson
Lönekonsult

Telefon:  076-608 33 81
E-post:  jinya.gustafsson@ucsone.se

Sofia Magnusson Tevdal
Lönekonsult

Telefon:  076-854 72 47
E-post:  sofia.magnusson@ucsone.se

Tove Larsson
Lönekonsult

Telefon:  070-913 63 16

E-post:  tove.eriksson@ucsone.se

Alicia Montecinos
Lönekonsult (Föräldraledig)
Ida Liljebladh
Lönekonsult (Föräldraledig)

Telefon:  
E-post:  ida.liljebladh@ucsone.se

Norrköping

Fr.o.m. 30/10 hittar du oss på ny adress:
Vikboplan 11
602 29 Norrköping
011-21 14 30
info@ucsone.se

Kontorsansvarig och affärsutvecklare

Lena Lindqvist
Kontorsansvarig Norrköping

Telefon:  073-644 40 02
E-post:  lena.lindqvist@ucsone.se

Rickard Björnlund
Affärsutvecklare

Telefon:  073-440 57 50
E-post:  rickard.bjornlund@ucsone.se

 

Sabina De Mhérn
Koordinator (Föräldraledig)

Telefon:  072-184 95 82
E-post:  sabina.de.mhern@ucsone.se

Ekonomi

Birgitta Johansson
Ekonomikonsult

Telefon:  073-818 83 63
E-post:  birgitta.johansson@ucsone.se

Caroline Borg
Ekonomikonsult

Telefon:  072-225 47 04
E-post:  caroline.borg@ucsone.se

Eva Westergren
Ekonomikonsult

Telefon:  070-427 91 02
E-post:  eva.westergren@ucsone.se

Frida Bjersander
Ekonomikonsult

Telefon:  076-30 40 694
E-post:  frida.bjersander@ucsone.se

Jenny Lindegren
Affärsområdesansvarig One Academy / Ekonomikonsult

Telefon:  076-608 33 78
E-post:  jenny.lindegren@ucsone.se

Jessica Fernström
Ekonomikonsult

Telefon:  072-225 47 02

E-post:  jessica.fernstrom@ucsone.se

Josefine Strömgren
Affärsområdesansvarig Oxceed / Ekonomikonsult

Telefon:  070-920 48 08
E-post:  josefine.stromgren@ucsone.se

Marianne Lagerbäck
Ekonomikonsult

Telefon: -
E-post:  marianne.lagerback@ucsone.se

Rose-Marie Bidenäs
Affärsområdesansvarig Rådgivning / Ekonomikonsult

Telefon:  070-960 07 26
E-post:  rose-marie.bidenas@ucsone.se

Sami Homsi
Ekonomikonsult

Telefon:  070-910 14 29
E-post:  sami.homsi@ucsone.se

Sara Knutsson
Ekonomikonsult

Telefon: 072-184 94 78
E-post:  sara.knutsson@ucsone.se

Ulrika Stendahl
Ekonomikonsult

Telefon:  073-310 73 85
E-post:  ulrika.stendahl@ucsone.se

William Liljeberg
Ekonomikonsult

Telefon: 073-142 80 18
E-post:  william.liljeberg@ucsone.se

Alexandra Olsson
Lönekonsult

Telefon: 070-698 66 20
E-post:  alexandra.olsson@ucsone.se

Åsa Schulin
Ekonomi-/Lönekonsult

Telefon:  070-774 67 91
E-post:  asa.schulin@ucsone.se

Söderköping

Hagatorget 1
614 30 Söderköping
0709-20 48 50
info@ucsone.se

Karin Nordén Reinvart
Ekonomikonsult

Telefon:  070-920 48 50

E-post:  karin.norden-reinvart@ucsone.se

Stockholm

Johannes plan 5
111 38 Stockholm
013-36 92 00
info@ucsone.se

Christian Rydkvist
Vice VD

Telefon:  070-739 65 94

E-post:  christian.rydkvist@ucsone.se

Haya Al-Kouri
Ekonomikonsult