Kontakta oss

Vill du veta mer om hur vi kan hjälpa just ditt företag? Hör gärna av dig till någon av våra kontorsansvariga eller mejla oss på info@ucsone.se

Våra kontor finns i Linköping, Norrköping och Söderköping men vi tar oss även an uppdrag utanför Östergötland. Vi kan jobba på distans, eller ute hos dig på företaget. Du bestämmer.

Skicka gärna en offertförfrågan så hör vi av oss till dig.

Offertförfrågan
kontakta oss på UCS One Economy

One Economy AB

Maria Hedvall
VD
Christian Rydkvist
Vice VD
Marika Hanqvist
Marknadsansvarig
Johannes Ålander
Ansvarig One Cloud

Linköping

OBS! Våra Linköpingskontor är numer sammanslagna. Du hittar oss på:

Teknikringen 4 A
583 30 Linköping
013-36 92 00
info@ucsone.se

Kontorsansvarig & koordinator

Christian Vegfors
Kontorsansvarig Linköping
Axel Konradsson
Kontorsansvarig Linköping
Karolina Karlsson
Koordinator

Ekonomi

Alec Axelblom
Affärsområdesansvarig Visma.net/ Ekonomikonsult
Anna Zeilon
Ekonomikonsult
Annie Ulvbane
Ekonomikonsult
Beatrice Adolfsson
Affärsområdesansvarig Redovisning/Ekonomikonsult (föräldraledig)
Emmeli Orselius
Ekonomikonsult

Telefon: 

E-post:  emmeli.orselius@ucsone.se

Eric Esbjörnsson
Ekonomikonsult
Erik Lagerblad
Ekonomikonsult
Eva Björk
Ekonomikonsult
Filip Johansson
Ekonomikonsult
Fredrik Jonasson
Ekonomikonsult
Isabelle Staaf
Ekonomikonsult
Lina Thuresson
Ekonomikonsult
Lina Jonsson
Ekonomikonsult
Magnus Lindell
Ekonomikonsult
Maria Haddad
Ekonomikonsult (Föräldraledig)
Marie "Mia" Jedberger
Ekonomikonsult
Markus Granström
Ekonomikonsult
Petra Larsson
Ekonomikonsult
Rickard Nibell
Affärsområdesansvarig Fortnox / Ekonomikonsult
Sabina Berger
Ekonomikonsult
Sandra Khalaf
Ekonomikonsult

Lön

Lina Hoff
Affärsområdesansvarig lön / Lönekonsult
Ida Liljebladh
Lönekonsult
Jinya Gustafsson
Lönekonsult
Sofia Magnusson Tevdal
Lönekonsult
Tove Larsson
Lönekonsult
Alicia Montecinos
Lönekonsult (Föräldraledig)

Norrköping

Fr.o.m. 30/10 hittar du oss på ny adress:
Vikboplan 11
602 29 Norrköping
011-21 14 30
info@ucsone.se

Kontorsansvarig & koordinator

Lena Lindqvist
Kontorsansvarig Norrköping

Telefon:  073-644 40 02
E-post:  lena.lindqvist@ucsone.se

Sabina De Mhérn
Koordinator (Föräldraledig)

Telefon:  072-184 95 82
E-post:  sabina.de.mhern@ucsone.se

Ekonomi

Birgitta Johansson
Ekonomikonsult

Telefon:  073-818 83 63
E-post:  birgitta.johansson@ucsone.se

Eva Westergren
Ekonomikonsult

Telefon:  070-427 91 02
E-post:  eva.westergren@ucsone.se

Frida Bjersander
Affärsområdesansvarig Visma SPCS / Ekonomikonsult

Telefon:  076-30 40 694
E-post:  frida.bjersander@ucsone.se

Jenny Lindegren
Affärsområdesansvarig One Academy / Ekonomikonsult

Telefon:  076-608 33 78
E-post:  jenny.lindegren@ucsone.se

Jessica Fernström
Ekonomikonsult

Telefon:  072-225 47 02

E-post:  jessica.fernstrom@ucsone.se

Josefine Strömgren
Affärsområdesansvarig One Reporting / Ekonomikonsult

Telefon:  070-920 48 08
E-post:  josefine.stromgren@ucsone.se

Marianne Lagerbäck
Ekonomikonsult

Telefon: -
E-post:  marianne.lagerback@ucsone.se

Rose-Marie Bidenäs
Affärsområdesansvarig Rådgivning / Ekonomikonsult

Telefon:  070-960 07 26
E-post:  rose-marie.bidenas@ucsone.se

Sami Homsi
Ekonomikonsult

Telefon:  070-910 14 29
E-post:  sami.homsi@ucsone.se

Sara Knutsson
Ekonomikonsult

Telefon: 072-184 94 78
E-post:  sara.knutsson@ucsone.se

Ulrika Stendahl
Ekonomikonsult

Telefon:  073-310 73 85
E-post:  ulrika.stendahl@ucsone.se

William Liljeberg
Ekonomikonsult

Telefon: 073-142 80 18
E-post:  william.liljeberg@ucsone.se

Alexandra Olsson
Lönekonsult

Telefon: 070-698 66 20
E-post:  alexandra.olsson@ucsone.se

Åsa Schulin
Ekonomi-/Lönekonsult

Telefon:  070-774 67 91
E-post:  asa.schulin@ucsone.se

Söderköping

Hagatorget 1
614 30 Söderköping
0709-20 48 50
info@ucsone.se

Karin Nordén Reinvart
Ekonomikonsult

Stockholm

Johannes plan 5
111 38 Stockholm
013-36 92 00
info@ucsone.se

Christian Rydkvist
Vice VD
Haya Al-Kouri
Ekonomikonsult