Kontakt

Vill du veta mer om hur vi kan hjälpa just ditt företag? Hör gärna av dig till någon av våra kontorsansvariga eller mejla oss på info@ucsone.se.

Våra kontor finns i Linköping och Norrköping men vi tar oss även an uppdrag utanför Östergötland. Vi kan jobba på distans, eller ute hos dig på företaget. Du bestämmer.

Skicka gärna en offertförfrågan eller ta kontakt med oss via telefon/e-post, så hör vi av oss till dig.

Offertförfrågan
Kontakt UCS One Economy

UCS One Economy

För kontaktuppgifter till våra konsulter, välj kontor bland flikarna här ovan.

Maria Hedvall
VD
Christian Rydkvist
Vice VD
Karolina Karlsson
Koordinator
Lina Blomqvist
Säljchef
Daniel Weinert
Affärsutvecklare System
Marika Hanqvist
Marknadsansvarig
Marcus Karlsson
Marknadskommunikatör

Linköping

Teknikringen 4 A
583 30 Linköping
013-36 92 00
info@ucsone.se

Karolina Karlsson, Koordinator
070-812 30 93,
karolina.karlsson@ucsone.se

Öppettider för besök
Mån-tors kl 08-16
Fre kl 08-12
Övrig tid enligt överenskommelse

Ekonomi

Anna Dimitriadis
Ekonomikonsult
Annie Ulvbane
Ekonomikonsult
Christian Vegfors
(Föräldraledig) Ansvarig Utbildning & Kvalitet/ Ekonomikonsult
Ellen Svensk
Ekonomikonsult
Ellinor Linderfalk
Ekonomikonsult
Elias Sarkis
Ekonomikonsult
Eric Esbjörnsson
Ekonomikonsult
Eva Björk
Ekonomikonsult
Filip Johansson
Ekonomikonsult
Fredrik Jonasson
Ekonomikonsult
Helena Jonsson
Ekonomikonsult
Jane Andersson
Ekonomikonsult
Jessica Bizipp
Ekonomikonsult
Jonathan Persson
Ekonomikonsult
Lena Lindqvist
Affärsrområdesansvarig Mindre bolag/ Ekonomikonsult
Lina Thuresson
Ekonomikonsult
Ludvig Johansson
Ekonomikonsult
Rebecka Brammer
Ekonomikonsult
Rickard Nibell
Customer Success Manager / Ekonomikonsult
Sabina Berger
Ekonomikonsult
Saif Mumtaz
Ekonomikonsult
Sandra Khalaf
Ekonomikonsult
Sandra Weckéus
Ekonomikonsult
William Jonasson
Ekonomikonsult

Telefon: 

E-post: william.jonasson@ucsone.se

Zilan Issmail
Ekonomikonsult

Lön

Lina Hoff

Affärsområdesansvarig Lön
Lönekonsult

Telefon:  070-995 46 95

E-post:  lina.hoff@ucsone.se

Jinya Gustafsson

Lönekonsult


Telefon: 073-512 98 42

E-post:  jinya.gustafsson@ucsone.se

Lovisa Magnusson

Lönekonsult


Telefon:  073-511 27 31

E-post:  lovisa.magnusson@ucsone.se

Sofia Berg

Lönekonsult


Telefon: 073-526 41 34 

E-post:  sofia.berg@ucsone.se

Sofia Magnusson Tevdal

Lönekonsult


Telefon:  076-854 72 47

E-post:  sofia.magnusson@ucsone.se

Tove Eriksson

Lönekonsult


Telefon:  070-913 63 16

E-post:  tove.eriksson@ucsone.se

HR

Philip Malm
Affärsområdesansvarig HR
Beatrice Hauswald
HR-konsult

Telefon:  
E-post:  beatrice.hauswald@ucsone.se

Elin Håkansson
HR-konsult
Nathalie Granström
HR-konsult

System

Emmeli Orselius

Affärsområdesansvarig System
Systemkonsult

Telefon:  070-140 80 31

E-post:  emmeli.orselius@ucsone.se

Alec Axelblom

Systemkonsult


Telefon: 070-146 63 48

E-post:  alec.axelblom@ucsone.se

Erik Lagerblad

Systemkonsult

 

 

Telefon: 076-891 37 05

E-post:  erik.lagerblad@ucsone.se

Isac Falkenberg

Produktansvarig Visma.net
Systemkonsult

Telefon: 073-528 12 23

E-post:  isac.falkenberg@ucsone.se

Jabran Ouni

Systemkonsult

 

Telefon:

E-post:  jabran.ouni@ucsone.se

Johanna Forsén

Systemkonsult

 

 

Telefon:  073-529 22 03

E-post:  johanna.forsen@ucsone.se

Johannes Ålander

Ansvarig One Cloud
Systemkonsult

 

Telefon: 073-53 908 56

E-post:  johannes.alander@ucsone.se

Petra Bäckman

Systemkonsult



Telefon:  073-515 84 49

E-post:  petra.backman@ucsone.se

Tim Levin

Systemkonsult



Telefon:  073-504 88 46

E-post:  tim.levin@ucsone.se

Norrköping

Vikboplan 11
602 29 Norrköping
011-21 14 30
info@ucsone.se

Karolina Karlsson, Koordinator
070-812 30 93,
karolina.karlsson@ucsone.se

Öppettider för besök
Mån-tors kl 08-16
Fre kl 08-12
Övrig tid enligt överenskommelse

Ekonomi

Amila Mrkaljevic
Ekonomikonsult

Telefon: 

E-post: amila.mrkaljevic@ucsone.se

Andreas Stéen
Ekonomikonsult
Elliot Liljeberg
Ekonomikonsult
Carolina Erlandsson
Ekonomikonsult
Cecilia Hjort
Ekonomikonsult
Christin Dakkak
Ekonomikonsult
Emma Jonsson
Ekonomikonsult
Emmeli Orselius
Affärsområdesansvarig System/ Ekonomikonsult
Eva Westergren
Ekonomikonsult
Fanny Paulander
Ekonomikonsult
Frida Bjersander
Ekonomikonsult
Jenny Lindegren
Ekonomikonsult
Jennie Petersson
Ekonomikonsult
Jessica Fernström
Ekonomikonsult
Lena Lindqvist
Affärsområdesansvarig Mindre bolag/ Ekonomikonsult
Lisa Nordborg
Ekonomikonsult
Maria Hedberg
Ekonomikonsult
Maria Johansson
Ekonomikonsult
Marianne Lagerbäck
Ekonomikonsult

Telefon: -
E-post:  marianne.lagerback@ucsone.se

Marika Hesse
Ekonomikonsult
Olivia Stenman
Ekonomikonsult (föräldraledig)
Patrik Forså
Ekonomikonsult
Rasmus Petersson
Ekonomikonsult
Sami Homsi
Ekonomikonsult

Telefon:  070-910 14 29
E-post:  sami.homsi@ucsone.se

Saif Mumtaz
Ekonomikonsult
Sara Knutsson
Ekonomikonsult
William Liljeberg
Ekonomikonsult
Christian Vegfors
(Föräldraledig) Ansvarig Utbildning & Kvalitet/ Ekonomikonsult

Lön

Lina Hoff
Affärsområdesansvarig Lön / Lönekonsult
Alexandra Olsson
Lönekonsult
Kristina Rajovic
Lönekonsult

HR

Philip Malm
Affärsområdesansvarig HR
Beatrice Hauswald
HR-konsult

Telefon:  
E-post:  beatrice.hauswald@ucsone.se

Elin Håkansson
HR-konsult
Nathalie Granström
HR-konsult

Stockholm

Johannes plan 5
111 38 Stockholm
013-36 92 00
info@ucsone.se

Christian Rydkvist
Vice VD